עגלת קניות
עגלת הקניות שלך עדיין ריקה.
התחילו בקנייה
הקלידו קוד קופון

❤ SUMMER SALE IS ON ❤
קבלו 25% הנחה + משלוח חינם עד הבית ובנוסף
מתנה שווה על כל קנייה ! קוד קופון: SUMMER25

חנות שעונים

חנות שעונים

בשנת 1929 הוקמה אחת מחנויות השעונים הראשונות, ברחוב אלנבי בתל אביב. אז היא היתה אטרקציה, מאחר שרק חנויות שעונים בודדות היו כאן. היום נדמה שאין עיר שאין בה חנויות שעונים כמעט בכל פינה.

איך בוחרים חנות שעונים ולמה חשוב לבחור את החנות הנכונה? כל זה במאמר הבא.

התצוגות מרהיבות, מושכות את העין. כל חנות שעונים משקיעה בעיצוב חלון הראווה, כדי ליצור מצב שבו גם מי שלא מחבב שעונים, לא יכול שלא להתפעל, לעצור, להסתכל מקרוב ולהכנס לשאול על המחיר. בדרך כלל, אצל רוב האנשים המחיר יהיה הפרמטר היחיד שיקבע אם השעון יירכש או יישאר בחנות. הם לא יתעכבו יותר מידי אם המחיר יהיה גבוה מהתקציב, למרות שלא כל יום קונים שעון. אך יש גורמים נוספים שאותם צריך לבחון כאשר מסתכלים על חנויות שעונים ברחוב או בקניון. 

לא רק המחיר: המגוון שמציעה כל חנות שעונים והמותגים שלהן. 

מאז חנות השעונים שנפתחה ב1929, הרבה מים זרמו בנהר. אם פעם שעונים היו מוצגים ליד תכשיטים, היום המבחר העצום גורם לכל חנות לקדם את המותגים שהיא מעדיפה, לכוון לקהלי יעד שונים באמצעות המותגים הנבחרים והכל כדי לעמוד בתחרות עם חנויות שעונים אחרות, דבר שבהחלט לא היה קיים בשנת 1929. 

כדי להתאים לכל אחד את השעון האידיאלי, המוכרים חייבים להכיר את המותגים השונים, את הסיפור העומד מאחוריהם, את המרכיבים מהם עשויים השעונים והטכנולוגיה שמפעילה את השעון. כך שמוכר שאינו מכיר את המותג שבו התעניינת, כנראה יתמקד במחיר או במעט הדברים שהוא מכיר. 

האחריות שנותנת חנות שעונים והשירות בה. 

פרמטר נוסף שצריך לבחון בעת קניית שעון יד הוא האחריות שנותנת כל חנות שעונים והשירות אחרי הקנייה. 

נכון, שעונים איכותיים לא נוטים להתקלקל כל כך מהר ועדיין, מבאס לגלות שהרצועה נקרעה ואין אחריות או שירות תיקונים בעלות סבירה. מה זאת עלות סבירה? כזאת שלא מתקרבת למחיר שעון חדש מאותו סוג. 

מאחר שרבים מתעניינים רק במחיר, איכות השירות של כל חנות שעונים מתגלה לפעמים רק חודשים רבים אחרי הקנייה, דבר הגורר פוסטים זועמים ברשתות החברתיות. 

שעונים רבים נקנים כמתנה לרגל אירועים חשובים, חגים או כדי להביע הערכה. לכן גם נושא ההחזרות צריך לבוא בחשבון כי לא נעים לגלות שאי אפשר להחליף שעון או לקבל החזר במידה ומקבל המתנה רוצה להחליף את השעון. 

לסיכום, קשה לבחור חנות שעונים בהסתכלות מהירה, תוך כדי שיטוט ברחובות העיר או בין חנויות הקניון. קניית שעון, בטח אם מדובר בקניית שעון יוקרה, חייבת להיעשות תוך מתן תשומת לב מרבית לכל פרמטר ולא להסתכל רק על המחיר. חנות טל-רון, המחזיקה מגוון רחב של מותגי שעונים לגברים ולנשים איכותיים במגוון מחירים, מזמינה אותך לבוא ולבחור את השעון המתאים לך

דילוג לתוכן