עגלת קניות
עגלת הקניות שלך עדיין ריקה.
התחילו בקנייה
הקלידו קוד קופון

❤ SUMMER SALE IS ON ❤
קבלו 25% הנחה + משלוח חינם עד הבית ובנוסף
מתנה שווה על כל קנייה ! קוד קופון: SUMMER25

שעוני יוקרה

שעוני יוקרה

"את השעון הזה קיבלתי במתנה מאמא, לכבוד החתונה שלי. היא קיבלה אותו מסבתא". אם המשפט הזה נראה לך מוכר, כנראה שגם במשפחה שלך קיים הנוהג לתת באירועים כמו חתונה או יום הולדת חשוב את השעון שעבר במשפחה. אך הדבר הפחות ידוע הוא שבקרב משפחות רבות נהוג להעניק שעוני יוקרה, כאלו שתג המחיר שלהם מצריך משכנתא קטנה. איך בוחרים שעון יוקרה כמתנה נצחית? כל הפרטים במאמר הבא.

העברת תכשיטים במתנה לרגל יום הולדת או נישואים היא אירוע נפוץ במשפחות רבות, ששומרות את התכשיטים שלהם מכל משמר. התכשיטים יכולים להיות שרשראות, צמידים וכמובן גם שעוני יוקרה, כאלו שיש מאחוריהם סיפור והם יהיו נחוצים גם בעוד שנים רבות. 

להשקיע במתנה נצחית: איך בוחרים שעוני יוקרה כמתנה נצחית

בדרך כלל השעונים שעוברים מדור לדור הם שעונים שיוצרו במהדורות מוגבלות, כך שקשה מאוד להשיג אותם והם נחשבים פריט לאספנים. שעון כזה יכול להחזיק דורות רבים מבלי להראות סימני עייפות. לכן, במיוחד כשמסתכלים על שעונים נדירים, חשוב להסתכל על איכות החומרים מהם מורכב השעון.

לכן הדרך הנכונה לבחור שעוני יוקרה, או שעון יוקרה, אשר יעבור מדור לדור, היא באמצעות סיור בחנויות שעונים, למידה על הדגמים השונים, על החומרים השונים אשר מהם עשויים השעון, כולל החומרים מהם עשויה הרצועה, גוף השעון והטכנולוגיה שבו. 

את המידע הזה יכולים גם לספק קטלוגים וירחונים בתחום ואפילו תערוכת השעונים השנתית, SIHH, אשר בשנת 2019 התקיימה בז'נבה, שוויץ. בתערוכה זו מוצגים שעוני יוקרה רבים, אשר רובם מיועדים לאספנים ומתאימים גם להעברה מדור לדור. 

להתאים שעוני יוקרה כשלא יודעים מי המקבל

אחת הבעיות הנפוצות בהעברת חפצים מדור לדור היא שהקונה המקורי לא יודע למי יינתנו החפצים הללו בדורות הבאים. לכן צריך לחשוב על התאמה של שעוני יוקרה לאנשים שלא מכירים.

הכלל הראשון הוא שהמותגים הגדולים יהיו נצחיים תמיד, גם אם יעברו 20 שנה מרגע הרכישה. 

הכלל השני הוא לבחור שעון שיכול להתאים לכל אחד, גם בהרכב החומרים וגם בצבע. למשל, שעון מכסף יכול להתאים כמעט לכל לבוש ולכל אדם, שעון יוקרה מזהב אולי נראה יפה אך לא תמיד מתאים לכל סגנון לבוש. לכן כשקונים שעון כזה צריך לשים בצד את ההעדפות האישיות ולבחור שעון שכל אחד יכול להתחבר אליו ולאהוב אותו. 

לסיכום, העברת שעוני יוקרה מדור לדור כמתנה לרגל אירועים חשובים כמו חתונה, לידה או השגת יעד משמעותי בחיים הינה נוהג נפוץ במדינות רבות. הדרך לבחור שעון יוקרה למתנה כזאת תהיה דרך חנויות שעונים ואפילו ביקור בתערוכת השעונים השנתית SIHH, אשר בה מוצגים דגמים רבים של שעוני יוקרה ואפשר לפגוש בה אנשי מקצוע בתחום. כך אפשר לבחור שעוני יוקרה בצורה מושכלת אשר יועברו במשפחה דורות רבים. 

דילוג לתוכן